Emsculpting Pro

Emsculpting PRO to przełomowe urządzenie modelujące. Moc 5000 W i intensywność 1,8 Tesla to niespotykana dotąd siła w walce o idealną sylwetkę . Jest wyjątkowe ponieważ dosłownie rzeźbi ciało. Jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. Żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni. Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology) czyli zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności.Rewolucja w wyszczuplaniu i budowie mięśni brzucha, talii i pośladków. 

Efekty, jakie zapewnia EMSCULPT to zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności – HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic), która wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie samodzielnych ćwiczeń fizycznych. Nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów.

1

30-minutowa sesja EMSCULPT daje efekt porównywalny do 20 000 brzuszków lub przysiadów.

Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy oraz  nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych. Nadmierny przepływ wolnych kwasów tłuszczowych prowadzi do apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych. Martwe komórki w sposób naturalny zostają wydalone przez organizm. Z kolei tkanka mięśniowa pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich gęstość i objętość. W efekcie są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

2

EMSCULPTING PRO TO:

 • Nieinwazyjny i szybki sposób na wymodelowanie sylwetki
 • W trakcie jednego zabiegu EMSCULPT wywołujemy ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Takiego efektu nie osiągniesz podczas samodzielnych ćwiczeń!
 • Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • W trakcie zabiegu mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę.
 • Wzmocnienie osłabionych mięśni
 • Pacjenci, zwłaszcza z osłabionymi mięśniami, nie są w stanie samodzielnie osiągnąć takich skurczów jak przy zabiegu EMSCULPT, a tym bardziej odpowiednio długo ich utrzymać. Technologia HIFEM wzmacniając mięśnie ułatwia późniejsze, samodzielne treningi mięśni.
 • Uniesienie pośladków z efektem liftingu

Pierwsza na rynku maszyna, która w nieinwazyjny sposób wykonuje lifting pośladków, zwiększa ich jędrność i muskulaturę, a także wyszczupla talię i rzeźbi brzuch!

 

EFEKTY ZABIEGÓW

Bezpieczeństwo i skuteczność EMSCULPT  potwierdzone zostały w 7 niezależnych badaniach klinicznych w USA.

Wskazania do zabiegu

 • Wiotki, nieumięśniony brzuch i talia.
 • Przygotowanie do treningów w przypadku osłabionych mięśni.
 • Nieregularna powierzchnia brzucha lub pośladków po liposukcji.
 • Kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem.
 • Złogi tłuszczu w rejonie pośladków, tali, brzucha.
 • Rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie.
 • Płaskie wiotkie, opadające pośladki - nie wiotczejące.
 • Słabe mięśnie

Przeciwwskazania do zabiegu :

 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Obecność stymulatora serca - rozrusznik serca lub inne wszczepione urządzenie elektroniczne.
 • Wkładki domaciczne (spirale miedziane).
 • Metalowe implanty w okolicy zabiegowe.
 • Kolczyki oraz inna biżuteria okolic zabiegowej.
 • Skłonności apopsychiczne oraz zaburzenia psychiczne.
 • Choroby nowotworowe.
 • Nadmierne oczekiwania wobec efektów zabiegu.

 

CZY EMSCULPT PRO TO ODPOWIEDNI ZABIEG DLA MNIE ?

Jest szczególnie polecany dla osób które: 1. Pracują nad swoją sylwetką za pomocą ćwiczeń i diety, ale nie są do końca zadowoleni z efektów. 2. Są trenerami fitness lub uprawiają sporty wytrzymałościowe i zależy im na jeszcze lepszych wynikach. 3. Nie są sportowcami, ale chcą bezinwazyjnie i szybko: wyrzeźbić brzuch, wymodelować pośladki. 4. Chcą pozbyć się złogów tłuszczu w wybranych obszarach i „zamienić” je w mięśnie. 5. Mają problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych ze względu na osłabione mięśnie. Potrzebują wsparcia na start! 6. Stracili z wiekiem dawną muskulaturę i jędrność ciała. 7. Są po porodzie i chcą szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki, np. ujędrnić brzuch i pozbyć się rozstępu mięśni prostych. 8. Są po liposukcji lub lipolizie, ale kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięśni.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG ?

Zabieg EMSCULPT PRO nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeśli na zabieg zgłosisz się w wygodnym ubraniu (np. T-shirt, leginsy, dres), będziemy mogli przyłożyć głowice do twojej sylwetki bez konieczności zdejmowania odzieży. Czas trwania zabiegu to 30 – 45 minut. Zabieg polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje samodzielnie urządzenie EMSCULPT. Bezpośrednio do ciała przykładane są jeden lub cztery aplikatory, przypominające kształtem duże żelazka. Umieszcza się je na ciele tam, gdzie chcemy wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie oraz spalić tkankę tłuszczową. Dla stabilizacji aplikatory mocujemy do ciała specjalnymi pasami. Energia HI-FEM wywołuje regularne drgania, które np. w przypadku treningu mięśni brzucha zastępują ok. 20 tysięcy brzuszków.

 

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ, ABY ZAUWAŻYĆ EFEKTY?

Pierwsze rezultaty zobaczysz już po jednym zabiegu. Powtarzamy je co 7 dni. Optymalna seria składa się minimum z 4 zabiegów, w zależności od ustaleń. Efekty oceniamy po 2-4 tygodniach od ostatniego treningu EMSCULPT PRO.

 

CZY ZABIEG JEST BOLESNY I JAKIE SĄ ODCZUCIA?

Odczuwamy regularne wibracje, mrowienie i wyraźny skurcz. Odczucia te początkowo są delikatnie nieprzyjemne, ale po kilku minutach stają się komfortowe. W trakcie treningu można czytać książkę, gazetę itp.

 

CZY PO ZABIEGU SĄ SPECJALNE ZALECENIA CO DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ?

Nie trzeba w żadnym stopniu ograniczać aktywności, ponieważ EMSCULPT jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym. Jeśli mięśnie były osłabione lub trening miał na celu obudzenie aktywności fizycznej, pojawią się odczucia jako po klasycznym wysiłku. Zmęczenie mięśni jest podobne jak po wizycie na siłowni, nie mamy jednak zakwasów. Ze względu na wzmożone spalanie tłuszczu, w trakcie serii EMSCULPT i kilka tygodni po warto stosować niskotłuszczową dietę oraz pamiętać o piciu wody.

 

JAK EMSCULPT PRO BUDUJE MIĘŚNIE?

W trakcie jednego zabiegu zastosowana w urządzeniu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie wykonywanych samodzielnie ćwiczeń fizycznych, nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższe trwanie poszczególnych skurczów. Jaki to daje efekt? Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

 

JAK EMSCULPT PRO SPALA TŁUSZCZ?

Mięśnie potrzebują energii, aby wywołać skurcze. Ponieważ w trakcie zabiegu EMSCULPT PRO mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę. W bliskim sąsiedztwie kurczących się mięśni, m.in. z powodu zwiększonego przepływu krwi w tkance tłuszczowej, dochodzi do nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA), a ich nadmiar wywołuje rozpad komórek tłuszczowych. Taka zasada apoptozy komórkowej wywoływana przez przelewanie się FFA była wcześniej obserwowana i wykazana w licznych badaniach klinicznych. Uwolniony w ten sposób z adipocytów tłuszcz jest w naturalny sposób metabolizowany i wydalany z organizmu.

 

CZY ZABIEG DZIAŁA U KAŻDEGO ?

Zdecydowanie tak! Mężczyźni pokochają Emsculpt za możliwość spełnienia marzeń o sześciopaku, kobiety zaś za płaski brzuch i lifting pośladków (zwiększenie ich jędrności oraz muskulatury).

Warto pamiętać, że zabieg jest nie tylko w pełni skuteczny, ale też nieinwazyjny i bezbolesny. Ani lipoliza, ani liposukcja, czy zabiegi z radiofrekwencją i ultradźwiękami nie pozwalają na jednoczesne budowanie masy mięśniowej i spalanie tłuszczu.

 3

4