MAKIJAŻ PERMANENTNY - REGULAMIN

 1. Zapisy odbywają się raz na trzy miesiące. Informacje dotyczące dnia zapisów są ogłaszane na facebooku i instagramie.
 2. Zapisy wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 539 341 662.
 3. Po rezerwacji terminu prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 200 zł w ciągu 7 dni. Jeżeli nie otrzymamy wpłaty, bez informowania - wykreślamy termin.
 4. Zadatek jest odliczany w dniu zabiegu od całej kwoty makijażu permanentnego.
 5. Zadatek jest bezzwrotny! Zwracamy go tylko i wyłącznie, jeżeli poinformują nas Panie dwa tygodnie przed planowanym zabiegiem. W innym wypadku przepada.
 6. Jeżeli masz makijaż permanentny - proszę skontaktuj się z nami. Wyślij zdjęcie, jeżeli będzie konieczny laser - odmówimy wykonania zabiegu.
 7. Na wizytę proszę przybyć punktualnie. Jeżeli spóźnią się Panie więcej niż 15 min, usługa nie zostanie wykonana.
 8. Jeżeli kiedykolwiek miałaś opryszczkę - 4 dni przed wykonaniem makijażu permanentnego ust należy przyjmować- Heviran.
 9. Miesiąc przed wykonaniem makijażu permanentnego kreski - należy przestać używać odżywki do rzęs.
 10. Prosimy o przemyślaną rezerwacje terminu - nie zamieniamy wizyt. Panie czekają około pół roku na wizytę i najczęściej w tym dniu biorą dzień wolny. Dlatego nie ma możliwości zamiany.

HIFU 4 D

W dobie rozwijającej się technologii, na rynku beauty dostępnych jest coraz więcej sposobów na poprawę sylwetki lub odmłodzenie skóry. Jednym z nich jest technologia HIFU 4D (High Intensity Focused Ultrasound).

Czytaj więcej...

Ultra Med HIFU

Urządzenie Ultra Med HIFU bazujące na technologii skoncentrowanej wiązki ultradźwięków HIFU jest obecnie jednym z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań medycyny estetycznej w zakresie opóźniania procesów starzenia. Technologia ta doskonale sprawdza się w procedurach bezinwazyjnego liftingu twarzy, a także redukcji tkanki tłuszczowej. Zastosowanie „liftingu bez skalpela” nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji i jest bezpieczniejsze od procedury chirurgicznej.

Czytaj więcej...

Lifting wolumetryczny

Lifting wolumetryczny ma na celu uzupełnienie objętości twarzy związanej z wiekiem lub szczególnym układem anatomicznym ubytków tkanki podskórnej twarzy. Wraz z upływem czasu tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi i w pewnym momencie staje się to widoczne, mając niekorzystny wpływ na wygląd twarzy. Dodatkowo na skutek utraty elastyczności skóry, policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów i bruzd oraz obniżenie kącików ust.

Czytaj więcej...

Botoks- zmarszczki mimiczne

Botox to najpopularniejsza metoda redukcji zmarszczek mimicznych, które pojawiają się w wyniku powtarzających się skurczów mięśni twarzy. Jest to metoda sprawdzona i bezpieczna w rękach doświadczonego lekarza. W naszym gabinecie  stosujemy tylko preparaty botoksu najwyższej jakości, mające rejestracje w UE ( BOTOX, BOCOUTURE, AZZALURE ). Zabiegi dobierane są w sposób indywidualny, tak, aby uzyskać jak najlepszy i najbardziej naturalny efekt.

Czytaj więcej...

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie – wraz z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom (cząsteczka kwasu wiąże 40 razy więcej wody niż sama waży) pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek.

Czytaj więcej...

Osocze bogato płytkowe

Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej bezpośrednio od pacjenta przed zabiegiem.

Czytaj więcej...

Dermatochirurgia laserowa

Laser CO2 powoduje:

precyzyjne usunięcie zmian z minimalnym uszkodzeniem tkanek sąsiadujących – precyzyjne pole działania (pomocny przy wykonywaniu zabiegów, które wymagają dużej precyzji ruchów), kontrolowana penetracja, płytka strefa martwicy, minimalne krwawienie (podczas zabiegów cięcia następuje natychmiastowa koagulacja naczyń krwionośnych dzięki czemu zabiegi są bezkrwawe)

Czytaj więcej...

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny CO2 to nowoczesne urządzenie pozwalające na dokonywanie takich zabiegów jak usuwanie zmarszczek i rozstępów, niwelowanie zmian pigmentowych, uszkodzeń słonecznych oraz niejednolitego odcienia skóry, a także używany jest do eliminowania wszelkiego rodzaj blizn.

Czytaj więcej...

Nici liftingujace PDO

Nici PDO zostały wymyślone w Korei i bardzo szybko stały się popularne na całym świecie, również Europie. Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę,  dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki - następuje lifting skóry.

Czytaj więcej...

Lipoliza iniekcyjna

Aqualyx to roztwór bez fosfatydylocholiny, w którym głównymi, działającymi na komórkę tłuszczową substancjami są detergenty (typu deoksycholan sodu). Detergent rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową – zachodzi proces adipocytolizy.  

Czytaj więcej...

Podologia

Podologia jest dziedziną medycyny, która ukierunkowana jest na profilaktykę, diagnozowanie oraz leczenie chorób stóp. Podolog ma za zadanie podejmować działania zapobiegające powstawaniu zmian chorobowych w obrębie stóp, jak również dobierać i przeprowadzać odpowiednią kurację  istniejących już dolegliwości.

Czytaj więcej...

Laser piko

Laser piko jest uznawany za fenomen w swojej dziedzinie głównie z powodu połączenia wysokiej skuteczności, szybkości działania oraz minimalnych doznań bólowych.

Czytaj więcej...

Emsculpting Pro

Emsculpting PRO to przełomowe urządzenie modelujące. Moc 5000 W i intensywność 1,8 Tesla to niespotykana dotąd siła w walce o idealną sylwetkę . Jest wyjątkowe ponieważ dosłownie rzeźbi ciało. Jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. Żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni. Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology) czyli zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności.Rewolucja w wyszczuplaniu i budowie mięśni brzucha, talii i pośladków. 

Efekty, jakie zapewnia EMSCULPT to zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności – HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic), która wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie samodzielnych ćwiczeń fizycznych. Nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższy czas trwania poszczególnych skurczów.

1

30-minutowa sesja EMSCULPT daje efekt porównywalny do 20 000 brzuszków lub przysiadów.

Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy oraz  nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych. Nadmierny przepływ wolnych kwasów tłuszczowych prowadzi do apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych. Martwe komórki w sposób naturalny zostają wydalone przez organizm. Z kolei tkanka mięśniowa pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich gęstość i objętość. W efekcie są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

2

EMSCULPTING PRO TO:

 • Nieinwazyjny i szybki sposób na wymodelowanie sylwetki
 • W trakcie jednego zabiegu EMSCULPT wywołujemy ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Takiego efektu nie osiągniesz podczas samodzielnych ćwiczeń!
 • Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • W trakcie zabiegu mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę.
 • Wzmocnienie osłabionych mięśni
 • Pacjenci, zwłaszcza z osłabionymi mięśniami, nie są w stanie samodzielnie osiągnąć takich skurczów jak przy zabiegu EMSCULPT, a tym bardziej odpowiednio długo ich utrzymać. Technologia HIFEM wzmacniając mięśnie ułatwia późniejsze, samodzielne treningi mięśni.
 • Uniesienie pośladków z efektem liftingu

Pierwsza na rynku maszyna, która w nieinwazyjny sposób wykonuje lifting pośladków, zwiększa ich jędrność i muskulaturę, a także wyszczupla talię i rzeźbi brzuch!

 

EFEKTY ZABIEGÓW

Bezpieczeństwo i skuteczność EMSCULPT  potwierdzone zostały w 7 niezależnych badaniach klinicznych w USA.

Wskazania do zabiegu

 • Wiotki, nieumięśniony brzuch i talia.
 • Przygotowanie do treningów w przypadku osłabionych mięśni.
 • Nieregularna powierzchnia brzucha lub pośladków po liposukcji.
 • Kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem.
 • Złogi tłuszczu w rejonie pośladków, tali, brzucha.
 • Rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie.
 • Płaskie wiotkie, opadające pośladki - nie wiotczejące.
 • Słabe mięśnie

Przeciwwskazania do zabiegu :

 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Obecność stymulatora serca - rozrusznik serca lub inne wszczepione urządzenie elektroniczne.
 • Wkładki domaciczne (spirale miedziane).
 • Metalowe implanty w okolicy zabiegowe.
 • Kolczyki oraz inna biżuteria okolic zabiegowej.
 • Skłonności apopsychiczne oraz zaburzenia psychiczne.
 • Choroby nowotworowe.
 • Nadmierne oczekiwania wobec efektów zabiegu.

 

CZY EMSCULPT PRO TO ODPOWIEDNI ZABIEG DLA MNIE ?

Jest szczególnie polecany dla osób które: 1. Pracują nad swoją sylwetką za pomocą ćwiczeń i diety, ale nie są do końca zadowoleni z efektów. 2. Są trenerami fitness lub uprawiają sporty wytrzymałościowe i zależy im na jeszcze lepszych wynikach. 3. Nie są sportowcami, ale chcą bezinwazyjnie i szybko: wyrzeźbić brzuch, wymodelować pośladki. 4. Chcą pozbyć się złogów tłuszczu w wybranych obszarach i „zamienić” je w mięśnie. 5. Mają problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych ze względu na osłabione mięśnie. Potrzebują wsparcia na start! 6. Stracili z wiekiem dawną muskulaturę i jędrność ciała. 7. Są po porodzie i chcą szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki, np. ujędrnić brzuch i pozbyć się rozstępu mięśni prostych. 8. Są po liposukcji lub lipolizie, ale kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięśni.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG ?

Zabieg EMSCULPT PRO nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeśli na zabieg zgłosisz się w wygodnym ubraniu (np. T-shirt, leginsy, dres), będziemy mogli przyłożyć głowice do twojej sylwetki bez konieczności zdejmowania odzieży. Czas trwania zabiegu to 30 – 45 minut. Zabieg polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje samodzielnie urządzenie EMSCULPT. Bezpośrednio do ciała przykładane są jeden lub cztery aplikatory, przypominające kształtem duże żelazka. Umieszcza się je na ciele tam, gdzie chcemy wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie oraz spalić tkankę tłuszczową. Dla stabilizacji aplikatory mocujemy do ciała specjalnymi pasami. Energia HI-FEM wywołuje regularne drgania, które np. w przypadku treningu mięśni brzucha zastępują ok. 20 tysięcy brzuszków.

 

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ, ABY ZAUWAŻYĆ EFEKTY?

Pierwsze rezultaty zobaczysz już po jednym zabiegu. Powtarzamy je co 7 dni. Optymalna seria składa się minimum z 4 zabiegów, w zależności od ustaleń. Efekty oceniamy po 2-4 tygodniach od ostatniego treningu EMSCULPT PRO.

 

CZY ZABIEG JEST BOLESNY I JAKIE SĄ ODCZUCIA?

Odczuwamy regularne wibracje, mrowienie i wyraźny skurcz. Odczucia te początkowo są delikatnie nieprzyjemne, ale po kilku minutach stają się komfortowe. W trakcie treningu można czytać książkę, gazetę itp.

 

CZY PO ZABIEGU SĄ SPECJALNE ZALECENIA CO DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ?

Nie trzeba w żadnym stopniu ograniczać aktywności, ponieważ EMSCULPT jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym. Jeśli mięśnie były osłabione lub trening miał na celu obudzenie aktywności fizycznej, pojawią się odczucia jako po klasycznym wysiłku. Zmęczenie mięśni jest podobne jak po wizycie na siłowni, nie mamy jednak zakwasów. Ze względu na wzmożone spalanie tłuszczu, w trakcie serii EMSCULPT i kilka tygodni po warto stosować niskotłuszczową dietę oraz pamiętać o piciu wody.

 

JAK EMSCULPT PRO BUDUJE MIĘŚNIE?

W trakcie jednego zabiegu zastosowana w urządzeniu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Taki trening jest nieosiągalny w trakcie wykonywanych samodzielnie ćwiczeń fizycznych, nie tylko ze względu na ich rekordową liczbę, ale i wielokrotnie dłuższe trwanie poszczególnych skurczów. Jaki to daje efekt? Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem ponadmaksymalnych skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

 

JAK EMSCULPT PRO SPALA TŁUSZCZ?

Mięśnie potrzebują energii, aby wywołać skurcze. Ponieważ w trakcie zabiegu EMSCULPT PRO mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii. Ta informacja wywołuje silną reakcję uwolnienia energii i ponadmaksymalną lipolizę. W bliskim sąsiedztwie kurczących się mięśni, m.in. z powodu zwiększonego przepływu krwi w tkance tłuszczowej, dochodzi do nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA), a ich nadmiar wywołuje rozpad komórek tłuszczowych. Taka zasada apoptozy komórkowej wywoływana przez przelewanie się FFA była wcześniej obserwowana i wykazana w licznych badaniach klinicznych. Uwolniony w ten sposób z adipocytów tłuszcz jest w naturalny sposób metabolizowany i wydalany z organizmu.

 

CZY ZABIEG DZIAŁA U KAŻDEGO ?

Zdecydowanie tak! Mężczyźni pokochają Emsculpt za możliwość spełnienia marzeń o sześciopaku, kobiety zaś za płaski brzuch i lifting pośladków (zwiększenie ich jędrności oraz muskulatury).

Warto pamiętać, że zabieg jest nie tylko w pełni skuteczny, ale też nieinwazyjny i bezbolesny. Ani lipoliza, ani liposukcja, czy zabiegi z radiofrekwencją i ultradźwiękami nie pozwalają na jednoczesne budowanie masy mięśniowej i spalanie tłuszczu.

 3

4

SHOCK RF SLIMMING

Urządzenie SHOCK RF to rewolucyjne połączenie dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii – monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej energii fali akustycznej w jednym aplikatorze. Obie technologie mają potwierdzoną skuteczność w zabiegach na ciało, ale nikt do tej pory nie połączył ich w jeden zabieg. Równoczesna aplikacja energii powoduje szybkie i widoczne efekty zabiegowe.
Współdziałanie monopolarnej fali radiowej i ukierunkowanej fali akustycznej zapewnia jednorodną dystrybucję energii. Podnoszenie temperatury skóry właściwej i tkanki podskórnej powyżej 40 stopni Celcjusza zwiększa ukrwienie tkanek, a włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, doprowadzając do poprawy napięcia skóry. Dzięki falom uderzeniowym błony komórek tłuszczowych uszkadzają się, co przyspiesza proces lipolizy. Zsynchronizowane dostarczanie energii cieplnej i mechanicznej powoduje strukturalne zmiany w tkance, przyspiesza usuwanie tłuszczu i toksyn, skóra staje się bardziej gładka i elastyczna.
Jest to jedyne i wyjątkowe nieinwazyjne urządzenie, które eliminuje 5 głównych przyczyn niedoskonałego wyglądu skóry:

 • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
 • remodeling kolagenu
 • poprawa elastyczności skóry
 • redukcja cellulitu
 • przyspieszenie aktywności metabolicznej

Zabieg SHOCK RF to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują nieinwazyjnej redukcji cellulitu i lokalnej tkanki tłuszczowej oraz ogólnej poprawy wyglądu skóry.
Terapię można zastosować u pacjentów w każdym wieku i o każdej porze roku. Już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty poprawy jakości skóry, ale osiągnięcie optymalnego rezultatu może wymagać serii 4-6 zabiegów w odstępie tygodniowym.

Przygotowanie do zabiegu


Zabieg SHOCK RF z reguły nie wymaga specjalnego przygotowania, jednak w zależności od rodzaju zabiegu i stanu skóry specjalista może zalecić indywidualne wskazania. Najważniejsze zalecenia to:

 • nie spożywać alkoholu na minimum 24 godziny przed zabiegiem
 • wskazane jest odstawienie leków przeciwkrzepliwych (np. aspiryny) na minimum 1 tydzień przed zabiegiem
 • odpowiednio nawilżyć skórę przed zabiegiem (suplementy diety, picie wody), zwłaszcza przy zabiegach na dużych powierzchniach skóry
 • w przypadku doustnej izotretynoiny (np. Acnenormin, Roacutan, Izotek, Curacne), zabieg może zostać wykonany po minimum 3 miesiącach od zakończenia terapii

Opis zabiegu

Po nałożeniu odpowiedniego kremu głowica urządzenia przykładana jest do skóry, po czym następuje uwolnienie wiązki energii cieplnej i mechanicznej. Monopolarna radiofrekwencja zapewnia osiągnięcie pożądanej temperatury ok. 40 stopni Celsjusza na obszarze poddanym zabiegowi, a fala akustyczna rozbija zwłóknienia tworzące skórkę pomarańczową. Podczas trwania zabiegu pacjent odczuwa uczucie gorąca, które można porównać do masażu gorącymi kamieniami, połączone z wibracjami mechanicznymi. Zabieg trwa ok. 15-20 minut w zależności od obszaru.
Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych obowiązków.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

 • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • poprawa elastyczności skóry

geneO™ TriPollar RF

to przełomowa technologia Micropęcherzyki Energy 3 w 1 firmy Pollogen, która oferuje kompletną pielęgnację, rewitalizację oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.

Czytaj więcej...

RF mikroigłowa

to zabieg wykorzystujący zdolności regeneracyjne organizmu. Polega na nakłuwaniu i kontrolowanym poparzeniu skóry falą radiową.

Czytaj więcej...

Leczenie przebarwień IPL

Przebarwienia są zaburzeniami barwnikowymi, które powstają na skutek nadmiernej produkcji lub nierównomiernego rozłożenia melaniny w skórze. Mogą być wrodzone albo spowodowane uszkodzeniami fizycznymi,

Czytaj więcej...

Zamykanie naczyń-Veinwave

Veinwave wykorzystuje proces termo-koagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii wysokiej częstotliwości (RF), a w efekcie doprowadza do podgrzania drobnych naczyń krwionośnych.

Czytaj więcej...

Infuzja tlenowa

Polega na wtłaczaniu substancji aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego, hiperbarycznego tlenu. Zabieg jest połączeniem dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem.

Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Głębokie nawilżenie skóry, spłycenie zmarszczek, wygładzenie okolic oczu, poprawa konturu twarzy. Doskonały sposób na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.

ZASTOSOWANIE:

 • Skóra odwodniona, przesuszona
 • Trądzik różowaty
 • Trądzik aktywny
 • Profilaktyka przeciwstarzeniowa
 • Zabieg bankietowy „przed wyjściem”
 • Peeling wodno- tlenowy: oxybrazja

Mezoterapia igłowa VITAL INJECTOR 3 ™

Jedyne tak zaawansowane technologicznie urządzenie do rewitalizacji. System próżniowy zasysa skórę przed podaniem preparatu i komputerowo dozuje zaprogramowaną ilość na odpowiednią głębokość. Mezoterapia jeszcze nigdy nie była tak dokładna i bezbolesna.

Na czym polega zabieg?

Mezoterapia iniekcyjna (igłowa) jest zabiegiem polegającym na miejscowym dostarczaniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji regenerującej, odżywczej, nawilżającej, itp.
Dodatkowe uszkodzenia skóry wywołane iniekcjami (wkłuciami) pobudzają ją do samoregeneracji.

Mezoterapia iniekcyjna z zastosowaniem systemu VITAL INJECTOR 3™ to najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dostarczenie substancji w głąb Twojej skóry.

Urządzenie pozwala na aplikację preparatów o wysokiej wiskoelastyczności, usieciowanego kwasu hialuronowego oraz wszystkich mezokoktajli nawet w okolice oczu, bez bólu i niepożądanych śladów zabiegu (grudek i siniaczków). Ta mezoterapia XXI wieku jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących spektakularnych efektów i komfortu bez okresu rekonwalescencji.

Kriolipoliza

Kriolipoliza to nowoczesna i nieinwazyjna metoda miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Polega na schłodzeniu komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy).

Czytaj więcej...

Mikropigmentacja Long Time Liner

Celem makijażu permanentnego Long Time Liner  jest w sposób naturalny podkreślić piękno. Makijaż permanentny zyskał popularność pod koniec lat osiemdziesiątych i znajduje

Czytaj więcej...

Peelingi chemiczne

Peelingi medyczne (chemiczne) mają na celu kontrolowane złuszczanie naskórka i głębszych warstw skóry za pomocą aplikacji substancji chemicznej  w celu wyeliminowania niedoskonałości takich jak blizny,

Czytaj więcej...

Oczyszczanie kawitacyjne

Peeling kawitacyjny to innowacyjny zabieg, który ma za zadanie skutecznie oczyścić twarz.

Czytaj więcej...