Michalina Płatek-Ratke

Ukończyła dwa kierunki studiów wyższych otrzymując tytuł magistra doradztwa rehabilitacyjnego oraz magistra kosmetologii. Podyplomowe studia specjalizacyjne odbyła na kierunku: dermatologia w kosmetologii. Linergistka Long Time Liner. Zajmuje się kosmetologią dermatologiczną i laserową.  Uzdolnienia plastyczne pozwalają jej precyzyjnie doradzić zmianę korzystną dla wizerunku. Wciąż uzupełnia swoją wiedzę uczestnicząc w sympozjach branżowych i szkoleniach. Praca dla niej to przede wszystkim ogromne zainteresowanie i życiowa pasja.

Gabinet medycyny estetycznej – specjalista dr Jacek Porada

Lekarz medycyny, specjalista ginekolog- położnik. Absolwent 3-letnich studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej. Początkowe zainteresowanie estetycznymi aspektami w dziedzinie ginekologii doprowadziło do pasji i zafascynowania możliwościami medycyny estetycznej. Specjalizuje się w kompleksowych programach przeciwstarzeniowych oraz leczeniu blizn. Wciąż poszukuje nowoczesnych  rozwiązań terapeutycznych poszerzając wiedzę w Polsce i poza granicami kraju. Esteta, który doskonale potrafi doradzić i uczciwie określić możliwości terapeutyczne.

Dominika Płatek

Technik usług kosmetycznych.  Specjalizuje się w pedicure medycznym, korekcji wrastających paznokci kilkoma technikami oraz doborze odpowiednich ortez i wkładek .  Brodawki, kurzajki, odciski, nagniotki nie są już żadnym problemem. Dłonie oraz stopy to jej żywioł i zawodowa pasja.  Uczestniczy w szkoleniach, warsztatach oraz targach branżowych. Uczestniczka licznych szkoleń pielęgnacji skóry – potrafi zaakcentować piękno każdego klienta. Wykwalifikowana w przeprowadzaniu różnorodnych zabiegów kosmetycznych na twarzy.Rozwijanie zindywidualizowanych programów pielęgnacyjnych skóry. Stosowanie nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych nie jest jej obce.  Profesjonalizm i dokładność to u niej podstawa.

Gabinet chirurgi ogólnej - specjalista dr Bouchraya Settaf Cherif

Lek.med – specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej. Zabiegowiec z dużym doświadczeniem. Ordynator oddziału chirurgii szpitala powiatowego. Pasjonat zawodu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym chorób i ich powikłań z zakresu urologii, chirurgii dziecięcej, chirurgii naczyniowej, układu pokarmowego  oraz stanów nagłych i krytycznych.